zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wysyłka i zwroty

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski i jest realizowana dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez firmy:

 • Paczkomaty InPost - 11,50 zł
 • Paczkomaty InPost pobranie - 14,00 zł
 • Kurier DPD - 13,00 zł
 • Kurier DPD pobranie - 20,00 zł

W związku z promocją koszt wysyłki zamówienia powyżej 350 zł na adres podany w Formularzu, zostanie pokryty przez Sprzedawcę i wysłany firmą kurierską DPD, Pocztą polską, Paczką w Ruchu lub Paczkomatami Inpost zgodnie z wyborem klienta złożonym w zamówieniu. Promocja trwa do odwołania.

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

 1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z punktem 1 §10 Regulaminu.
 2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego
  formularz odstąpienia od umowy .
 3. Firma F.H.Wiola Zawadzki Andrzej uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.
 4. Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby: F.H.Wiola Zawadzki Andrzej, 41-200 Sosnowiec, Modrzejowska 16, lokal 11B, z dopiskiem: "ZWROT - sklep internetowy". Klient dokonuje zwrotu na własny koszt.
 5. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 6. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta).
 7. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. F.H.Wiola Zawadzki Andrzej, 41-200 Sosnowiec, Czeladzka 31/64 oraz szczegółowe określenie produktu, który ma zostać wysłany do klienta w ramach wymiany. Koszty wymiany/dostawy pokrywa klient.