zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Argentum płyn , środek do czyszczenia srebra złota biżuterii 300 ml
  • Argentum płyn , środek do czyszczenia srebra złota biżuterii 300 ml

Płyn do czyszczenia srebra złota biżuterii 300 ML

19,49 zł
Brutto

Argentum płyn , środek do czyszczenia srebra złota biżuterii 300 ml .

Ilość
PRODUKT DOSTĘPNY W NASZYM SKLEPIE

  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych osobowych i transakcji. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych osobowych i transakcji.
  • Oferujemy dostawy za pośrednictwem DPD, Paczki w Ruchu, Poczty Polskiej i InPostu. Oferujemy dostawy za pośrednictwem DPD, Paczki w Ruchu, Poczty Polskiej i InPostu.
  • Jasne zasady zwrotu i wymiany produktów. Jasne zasady zwrotu i wymiany produktów.

Płyn do czyszczenia srebra złota biżuterii 

PIĘKNIE LŚNIĄCA BIŻUTERIA W KILKA SEKUND !

Jest to rewelacyjny płyn do czyszczenia biżuterii , monet oraz innych przedmiotów metodą zanurzenia .

Wystarczy tylko czyszczony przedmiot zanurzyć na kilka sekund w płynie , opłukać pod bieżącą wodą , wytrzeć do sucha , a będzie wyglądał jak nowy .

Ewentualnie zamoczoną w płynie miękką tkaniną przetrzeć przedmiot i wypłukać pod bieżącą wodą . 

Nie zawiera środków ściernych , nadaje wysoki połysk i świeży wygląd !!!

Opóznia proces ponownego ciemnienia czyszczonych przedmiotów.

Płyn wielokrotnego użytku!!!

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA PŁYNU:

- Nie czyścić biżuterii z miękkimi kamieniami organicznymi (korale, perły, bursztyn, malachit, lapis lazuli).

- Nie czyścić biżuterii ze stali nierdzewnej, chromowanej, niklowanej itp. - może powodować przebarwienia.

- Nie czyścić razem biżuterii złotej i srebrnej (klucz elektrolityczny) Daną porcję płynu Argentum stosować tylko do jednego metalu (złoto, srebro, miedź, mosiądz).

- Nie czyścić biżuterii sztucznie oksydowanej (czernionej).

- Nie czyścić w pojemnikach metalowych lub z innych metali. Powierzchnie naczyń mogą ulec przebarwieniom, a czyszczone wyroby mogą zmienić barwę. W szczególnych przypadkach nawet różne rodzaje srebra (mimo tej samej próby) mogą tworzyć klucz elektrolityczny i utrudnić proces czyszczenia. Zaleca się czyścić każdy detal osobno.

- Aby zmniejszyć szybkość ponownego czernienia zaleca się rozcieńczenie Argentum z wodą destylowaną i wydłużyć czas czyszczenia do około 5 minut.

- Podobnie postępować jak w przypadku czyszczenia w myjce ultradźwiękowej. Optymalny czas czyszczenia w rozcieńczonym w stosunku 1:5 Argentum to około 5 minut. Efektywność czyszczenia można zwiększyć podwyższając temperaturę do 30 - 40 °Celcjusza.

- Aby zwiększyć efektywność płukania można po czyszczeniu zanurzyć przedmiot w 1% wodzie amoniakalnej. Zaleca się także na końcu płukania zanurzyć w wodzie destylowanej, a następnie wytrzeć miękką tkaniną.

- W przypadku odpornych przebarwień efektywniejsze jest krótsze zanurzanie i płukanie kilka razy niż jednokrotne zanurzanie na kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt minut.

- Czyszcząc duże detale przy pomocy szmatki, gdzie nie można użyć wody bieżącej, należy po czyszczeniu przecierać kilkakrotnie zmienioną mokrą tkaniną obrabiany przedmiot, aby jak najdokładniej usunąć resztki płyny Argentum
Nowy produkt

No customer reviews for the moment.

Może ci się spodobać również

8 innych produktów w tej samej kategorii:

zapach magnolii białych kwiatów i nuty jaśminu olejek zapachowy 6 ml aroma house
  • Nowy

Kwiatowy olejek zapachowy 6 ml...

3,86 zł

Aroma House olejek zapachowy 6 ml magnolia z białymi kwiatami i nutką jaśminu. Oryginalne połączenie kwiatowych kompozycji zapachowych. Ciekawy...

olejek zapachowy bez zapach białego kwitnącego bzu 6 ml
  • Nowy

Bez olejek zapachowy 6 ml zapach...

3,86 zł

Aroma House Lilac zapach kwiaty bzu , olejek zapachowy 6ml bez . Świeży jak zapach wiosny , radosny i bardzo przyjemny zapach białego bzu .